Teksty, które pracują dla Twojej firmy

Strona bez treści jest jak dom bez dachu. Niby stoi, ale nie spełnia swojego celu. Zamów teksty na medal, które sprawią, że strona przyciągnie uwagę klientów.

Dowiedz się jak pomogą Ci
teksty na medal

Nasze teksty nie biorą urlopów

Zamówiony tekst będzie pracował na rzecz Twojego biznesu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie weźmie zwolnienia, urlopu, opieki na dziecko. Nie poprosi o podwyżkę. Będzie zawsze do Twojej dyspozycji.

Zbuduj wizerunek eksperta

Treści, które dostarczamy są wartościowe. Zbudują pozytywny wizerunek Twojej firmy. Teksty tworzymy zgodnie z zasadami helpful content, dzięki czemu Twoi klienci pokochają nasze treści.

Jakie teksty tworzymy

Jak wygląda proces tworzenia tekstów

01.

Brief

Określasz swoje oczekiwania dotyczące tekstu. Im więcej nam o nich powiesz, tym lepiej będziemy mogli dopasować tekst do Twoich potrzeb.

02.

Research

Analizujemy konkurencje, sprawdzamy słowa kluczowe, szukamy dodatkowych materiałów, przygotowujemy najnowsze dane.

03.

Pisanie

Tworzymy wartościowy tekst, który jest zoptymalizowany pod kątem SEO. W pakiecie są też meta tagi: title i description.

04.

Korekta

Przed wysłaniem do akceptacji każdy nasz tekst jest wnikliwie sprawdzany przez korektora. Eliminuje to potencjalne błędy i literówki.

05.

Akceptacja

W wyznaczonym terminie, a niekiedy nawet szybciej, tekst trafia do Ciebie. Od tego momentu masz 7 dni na zgłoszenie ewentualnych uwag. 

06.

Poprawki

Zdarzają się niezwykle rzadko, ale są wliczone w cenę. U nas masz zagwarantowane 2 bezpłatne tury poprawek.

Dlaczego my?

Poznaj 7 powodów, dla których warto wybrać teksty na medal.

Podczas tworzenia treści nie ma miejsca na metodę chybił trafił. Dlatego używamy specjalistycznych narzędzi, takich jak Contadu. Dzięki temu mamy dane o konkurencji, wybieramy odpowiednie słowa kluczowe i optymalizujemy tekst pod kątem SEO.

Czy jest ktoś, kto nie zna Surfera SEO? Jest to narzędzie, które analizuje content na stronach w Top10 wyników wyszukiwania. Pozwala to na profesjonalną analizę i wsparcie pozycjonowania tworzonych przez nas treści.

Deadline to rzecz święta. Dobrze rozumiemy cały proces umieszczania treści na stronie, więc zawsze trzymamy się ustalonych terminów.

Treści to inwestycja w przyszłość strony. Wybierając teksty na medal otrzymasz jakość, która zaprocentuje. 

Masz konkretne wytyczne dotyczące tekstu od agencji SEO? Nie ma problemu. Nasze treści zawsze spełniają zlecone wymagania.

Nasze treści są wyposażone w meta tagi title i description. Mają poprawną hierarchię nagłówków. Zawierają wypunktowania i pogrubienia. 

Pomagamy w przygotowaniu tematów kolejnych artykułów. Dzięki analizie wyników wyszukiwania wybieramy najbardziej obiecujące tematy z potencjałem na wysoki i wartościowy ruch.

Teksty na medal w liczbach

1 +
Stworzonych tekstów
1
Zadowolonych klientów
1
Lata doświadczenia
1 M+
Napisanych znaków

Zamów teksty na medal już teraz!

Nie daj się wyprzedzić konkurencji. Im wcześniej zamówisz teksty, tym dłużej będą pracować na Twoją korzyść.